Magyar Férfi Kosárlabda Bajnokság Csapatok

1. 2019–2020-as magyar férfi kosárlabda-bajnokság – Wikipédia
  2. ORIGO CÍMKÉK - férfi kosárlabda Európa-bajnokság
  3. Sport365.hu - A finnektől is vereséget szenvedett a magyar kosárlabda-válogatott
  4. A magyar kosarasok már tudják, mi vár az olimpikonokra Tokióban
  5. Férfi kézi NB I: június elején rendezik a bajnoki döntő meccseit -
  6. A finnek is legyőzték férfi válogatottunkat - MKOSZ

2021. július 12. hétfő Sima, 91–28-as győzelmet aratott a magyar kosárlabda-válogatott az U20-as női FIBA Challenger-torna első játéknapján Írország csapata ellen. UP-info – • Hétfő délután elkezdődött a hazai rendezésű U20-as női FIBA Challenger-torna, Magyarország válogatottja pedig már az első napon fellépett: Sopronban Írország korosztályos legjobbjaival mérkőztek meg. Gáspár Dávid csapata kiütéses győzelemmel kezdett • Forrás: FIBA Nagyszerűen kezdtek a magyarok, az első hat perc után 13–0-ára vezettek, az írek sokáig nem találták a megoldást a mieink védelmének feltörésére, míg a pirosban játszó hazaiak remekül lepattanóztak, és a kinti dobásaik is ültek. Az utóbbi Angyal Barbara érdeme volt, aki négyből három hárompontos dobást süllyesztett el az első 10 percben. Ennek is köszönhető, hogy 19–2 állt a eredményjelzőn az első negyed végén. A játék képe a folytatásban sem változott, és bár a távoli kísérletek már nem hullottak be akkora százalékban magyar részről, mint az első játékrészben, a félidőben így is 43–11-re, a harmadik negyed végén 66–24-re vezettek.

• Atlétika: népes magyar csapat vesz részt az U20-as Eb-n | UtánpótlásSport
  • Harry Potter. Te melyik házba kerülnél,1:ha bármelyiket választhatnád 2:ha a...

ORIGO CÍMKÉK - férfi kosárlabda Európa-bajnokság

Sztojan Ivkovics sűrű cserékkel igyekezett tűzben tartani mindenkit. Vojvoda hármasával vissza is vette a vezetést a magyar csapat, ám a finnek kosárra kosárral válaszoltak, így kiegyenlített lett a játék (19-19). Magyar büntetővel és finn triplával indult a második negyed. Raitanen gól jó plusz faultos akciójával kezdtek meglépni a finnek (20-25). Megtorpant a mieink játéka, öt perc alatt Váradi büntetője volt a csapat egyetlen pontja a játékrészben, ezt pedig ki is használták a finnek (20-30). Fordulás után teljesen kiegyenlített lett a játék, a finnek továbbra is erőltették betöréseiket, csak most ezúttal feljavult a mieink védekezése, így sokkal kevesebb tiszta dobóhelyzete akadt Nikkarinéknak a kiosztásokból. Vojvodáék a negyed második felére feljavultak az ellenfél palánkja alatt is, s Ferencz Csaba két triplájával öt pontra megközelítették az északiakat (53-58). A negyed végéhez érve büntetőkből újra elhúzott az ellenfél, így a záró felvonás előtt csak egyet sikerült faragni a hátrányból (56-65).

Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék. KIPRÓBÁLOM! Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

A magyar kosarasok már tudják, mi vár az olimpikonokra Tokióban

A magyar férfi kosárlabda bajnokság (első osztálya: NB I/A) 1933 óta megrendezett élvonalbeli pontvadászata. A legtöbb bajnoki címet a Budapesti Honvéd szerezte meg, szám szerint 33-at. A jelenlegi címvédő a Falco KC Szombathely.

Férfi kézi NB I: június elején rendezik a bajnoki döntő meccseit -

A hazai szövetség honlapjának beszámolója szerint Ivkovics Sztojan együttese - amely két hétre utazott a Távol-Keletre - jól kezdett, de a második negyedben egy ötperces kihagyás tízpontos finn előnyt eredményezett. A fordulás után ugyan kiegyenlített lett a játék, a zárófelvonás azonban újra a finnek fölényét hozta, akik végül magabiztos, 89-72-es győzelmet arattak. A magyar csapat legjobbja Ferencz Csaba volt 20 ponttal - közte hat hárompontossal. A novemberi világbajnoki selejtezőre készülő magyar válogatott az okinavai tornán a belgákkal találkozik még. Nyitókép: Pixabay